menu close menu

Informacje o nas

Instytut Urody Hebe(dawniej Gabinet Kosmetyczny Katarzyny Rolbieckiej) istnieje od 2004 roku. Od samego początku naszym celem było oferowanie klientom najwyższej jakości produktów, usług wykonywanych według najnowszych trendów kosmetologii. Zaowocowało to szybkim rozwojem firmy, a co najważniejsze stale rosnącą liczbą stałych klientów.
Wykwalifikowany personel zapewni odpowiednią pielęgnację, pomoże w doborze odpowiednich kosmetyków, wykona zabieg w komfortowych warunkach wszystko po to, aby mogli Państwo poczuć się wyjątkowo. 
Pracujemy najnowocześniejszym sprzętem kosmetycznym przy użyciu doskonałych kosmetyków. Nasi klienci zawsze mogą liczyć na fachową pomoc i porady
ze strony personelu, który stale wzbogaca swoją wiedzę o najnowszych odkryciach i technologiach w dziedzinie kosmetologii poprzez udział w licznych targach
i szkoleniach. Nieustannie powiększamy ofertę naszych usług wychodząc naprzeciw stale rosnącym wymaganiom i potrzebom naszych klientów.
Wykonujemy nowoczesne zabiegi obejmujące pełne spektrum potrzeb skóry, skutecznych w walce z upływem czasu.
W sprzedaży detalicznej oferujemy kosmetyki, kremy, lakiery do paznokci, cienie do powiek, pomadki tusze do rzęs oraz perfumy.
Miła, intymna atmosfera oraz indywidualne podejście do każdego klienta sprawią, że znajdą Państwo w naszym gabinecie wszystko to, co potrzebne jest by ozłocić swoje ciało i umysł.

Zapraszamy!

Nasz gabinet jest partnerem programu "zdrowe nogi".
Do sterylizacji narzędzi używamy autoklawu.

Akceptujemy płatności kartami płatniczymi: